cernuous افزایش پیروزی خوزستان استقلال

cernuous: افزایش پیروزی خوزستان استقلال عربستان عربستانی استقلال خوزستان استقلال خوزستان

گت بلاگز وب‌گردی عکس + دوئل مرگبار بر سر دختر جوان در خبر رسان تلگرام

پسر 23 ساله که در جریان دعوای تلگرامی برسر یک دختر، جان پسر 20ساله‌ای را گرفته بود، بزودی در دادگاه محاکمه می‌شود.

عکس + دوئل مرگبار بر سر دختر جوان در خبر رسان تلگرام

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، مهران پسری 23ساله است که 16 اسفندسال گذشته درپی درگیری با پسری 20 ساله در حوالی دکه روزنامه فروشی در خیابان کارگر تقاطع بلوار کشاورز او را با ضربه های چاقو از پای درآورد.

عبارات مهم : ایران
او با دستور قاضی سجاد منافی آذر بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران بازداشت شد. متهم مدعی بود بعد از دعوای تلگرامی و ادامه درگیری برسر دختری جوان دست به جنایت زده هست. او بعد از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد. در ادامه جهت دوست مقتول که در این دعوا شرکت کرده بود نیز قرار قانونی صادر شد. دیروز عامل جنایت و دوست مقتول جهت آخرین دفاع به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شدند.

ابتدا والدین مقتول به قاضی پرونده گفتند جهت قاتل پسر 20 ساله ارزش فقط قصاص می خواهند.

پدر مقتول گفت: پسرمان با پنج ضربه چاقو به قتل رسید. جهت عروسی پسرم پول جمع کرده بودیم که این پول صرف هزینه کفن و دفن او شد. قاتل حتی چند هفته قبل از جنایت در قهوه منزل با مردی درگیر شده است و او را با تبر زخمی کرده بود و در این باره پرونده قضایی داشت. سپس دوست مقتول به قاضی پرونده گفت: آن روز دوستم مدعی شد با پسری می خواهد حرف بزند و با او حساب و کتاب دارد. با هم به برابر دکه روزنامه فروشی رفتیم. پسر جوان که صا حب آنجا بود بیرون آمد و با مقتول دعوایشان شد. او با چاقو به وی حمله کرد، من با برداشتن شیشه نوشابه به سر متهم زدم که زخمی شد تا بتوانم دوستم را نجات دهم که خودم نیز زخمی شدم.

عامل جنایت به نام «مهران» نیز در آخرین جلسه بازپرسی به قاضی پرونده گفت: اختلاف ما بر سر یک دختر جوان از اقوام مقتول بود. آن دختر، فرزند کارفرمای سابقم بود. آن جوان گمان می کرد من به آن دختر علاقه دارم که همین باعث درگیری مان شد. دعوا اول تلگرامی و بعد خیابانی شد. جهت نجات جان خودم با چاقو ضربه هایی به سمت او انداختم که نمی دانم چه تعدادی بود. دوست او با شیشه نوشابه به سرم ضربه زد و مرا زخمی کرد و من هم با چاقو او را زدم.

قرار است بزودی پرونده وی با صدور قرار جلب به دادرسی جهت محاکمه به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شود.

منبع:جام جم
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | پرونده | اخبار حوادث | دوئل مرگبار | دختر جوان | تلگرام | دادگاه

عکس + دوئل مرگبار بر سر دختر جوان در خبر رسان تلگرام

عکس + دوئل مرگبار بر سر دختر جوان در خبر رسان تلگرام

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog